Hokejbal

10.10.2020 Hokejbalový turnaj v Dolní Lomné o putovní pohár starostky

Turnaje se zúčastnila čtyři mužstva. Titul mistra získalo mužstvo z Třince, skvělé druhé místo vybojovali naši kluci a na třetí
pozici se umístila Písečná. Pavel Szkandera byl vyhlášen nejlepším gólmanem soutěže. Gratulujeme a těšíme se na další ročník soutěže.

11.7.2020 – Hokejbalový turnaj o pohár starosty
Horní Lomné

11.7.2020 proběhl další ročník hokejbalového turnaje na víceúčelovém hřišti O pohár starosty Horní Lomné. I přes nepřízeň počasí se ho zúčastnila 4 mužstva – Horní Lomná, Dolní Lomná starší, Dolní Lomná mladší a Třinec. Titul mistra letos opět obhájilo mužstvo z Dolní Lomné starší. Děkujeme dobrovolníkům za péči
o sportovní zázemí, rozhodčímu, že nasadil své podlomené zdraví všanc a obětoval se i v tomto chladném počasí a všem účastníkům za skvělou náladu, kterou od rána šířili.

12.10.2019 Hokejbalový turnaj o putovní pohár starostky Dolní Lomné

V Dolní Lomné se uskutečnil již 5. ročník hokejbalového turnaje, kde byli naší kluci opět v hlavní roli.

Vyjma 3. ročníku, na kterém bohužel chyběli, získali během všech těchto turnajů v uplynulých letechcelkem 3 x 1. místo a 1 x 2. místo. Letos navíc dokázali neobyčejný dřevěný putovní pohár obhájit po třech výhrách a jedné porážce. Hoši děkujem!!! Doufáme, že budete takto skvěle reprezentovat obec i v dalších letech a přejeme spoustu úspěchů.

Dne 11.5.2019 se uskutečnil hokejbalový turnaj o pohár starosty Horní Lomné na místním víceúčelovém hřišti.

Výhru z minulého turnaje naši kluci neobhájili, ale i tak si všichni tento slunečný den užili.
O Pohár starosty Horní Lomné se utkály 4 týmy: Dolní Lomná starší, Dolní Lomná mladší, Horní Lomná a Bystřice. Vítězný pohár si odnesl tým z Dolní Lomné starší, na 2. místě se umístil tým z Dolní Lomné mladší a na 3. místě naši kluci z Horní Lomné.

Upravit stránku

Dne 20.10.2018 se uskutečnil za účastí tří mužstev hokejbalový turnaj

O putovní pohár starostky v Dolní Lomné.

Tabulku tvořenou týmy z Bystřice, Dolní Lomné a Horní Lomné suvérenně ovládli naši kluci, kteří vyhráli všechna čtyři utkání. Podařilo se jim tak po dvouletém čekání vrátit zpět do správných rukou originální trofej pro vítěze, která je vyrobena ze dřeva. Děkujeme celému týmu za fenomenální reprezentaci obce a zároveň přejeme mnoho podobných úspěchů v příštím roce.